Kurumsal

Hakkımızda

Uptek, bilgi ve iletişim teknolojisi sektöründe yeniliklerin takipçisi olarak hizmet vermektedir. Kurumların bilgiyi depolama, aktarma, ağlar aracılığıyla paylaşmak gibi gereksinimlerine cevap veren bilişim hizmetlerinde güvenilir çözümler sunmaktadır.

Toplumsal gelişimin en temel göstergelerinden biri haline gelen “bilgi” ancak saklanabilirliği ve erişilebilirliği ile orantılı olarak değer kazanmaktadır. Bu sebeple de öncelikli olarak kullanıcıların erişmek istediği bilginin depolanabilmesi, aktarılması ve paylaşılması gerekmektedir.

Uptek, kurumların kendi içindeki ya da kullanıcılar ile aralarında bilginin paylaşımı için gereken teknolojinin hem donanımsal hem de yazılımsal süreçlerinde beklentiyi karşılayabilecek altyapı hizmetlerini sunmaktadır.

Kurumların altyapı gereksinimleri, ağ güvenlikleri, dış kaynak ihtiyaçları ve daha pek çok farklı gereksinime cevap verebilecek uzmanlığa da sahip bulunmaktadır. Alanındaki deneyimi ile yıllardır süregelen istikrarlı bir büyüme sayesinde hizmet alanını profesyonelce genişletebilmektedir.

Verimlilik ve ekonomik tasarruf ilkelerine de uygun çözümler sayesinde kurumların performans grafiğinde bilişim teknolojileri ile artış görülmesi mümkündür. Kurumların maliyetlerini düşürmesi küresel çaptaki rekabette daha güçlü bir oyuncu olmalarını da sağlamaktadır.

Uptek, bilgi ve iletişim teknolojisi alanındaki hizmetleri ile kurumların global çapta performans gösterebilmesi, verimliliği artırıp maliyetlerini düşürerek teknolojinin sunduğu esneklikten faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Misyonumuz

Bilişim teknolojilerinin yakın takipçisi olarak gelişmeye devam eden Uptek, kurumların ihtiyacı olan altyapı hizmetlerinin eksiksiz olarak karşılanmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir yaklaşım ve uzman bir çözüm anlayışı ile ihtiyaçları belirleyerek gereklilikleri karşılayacak şekilde hizmet vermektedir.

 

Bugün internet üzerinden ilerleyen satın alma, haberleşme, bilgiye erişme ve daha pek çok işlemin devamlılığı konusunda verdiği hizmetler ile hem kurumların iç ihtiyaçlarına cevap verebilmekte hem de kurumların ulaşmak istediği kullanıcı kitlesinin memnuniyetine temel oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Uptek, hızla gelişmekte olan teknolojinin domine ettiği dönüşüme adapte olarak global çapta belirlenmiş teknoloji çıtalarına erişmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda yenilikçi bir anlayışla kendini geliştirerek tecrübe ve bilgi ile birlikte hizmet kalitesini artırmaktadır.

 

Çok daha ekonomik ve kalıcı çözümlere doğru evirilen sektördeki her yeni buluşun takipçisi olmakla kalmayıp uygulayıcısı da olmak amacındadır. Sektöründe öncü bir vizyona sahip olmayı hedefleyen Uptek, gelecekte güvenilir çözüm için akıllara gelen ilk isim olma yolunda ilerlemektedir.

İletişim Bilgilerimiz
Bahçeşehir 1.kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Park Evleri No:15/A D:22 Başakşehir / İSTANBUL
+90 212 909 19 37
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.