Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

Her kurumun verileri büyük bir değer taşımaktadır. Kendi değerinin yanı sıra verilerin iş süreçlerindeki rolü de yadsınamaz derecede büyüktür. Verilerin paylaşımı, erişimi mümkün olmalı ve güvenli bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Maliyetlerin azaltılarak verilerin saklanması, çok daha ekolojik çözümlerle doğanın da korunmasına katkıda bulunulması mümkündür. Bununla birlikte alınacak güvenlik önlemleri de daha geniş bir yelpazede yer almaktadır. Uptek uzmanlığı ile ağ ve güvenlik çözümleri için profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Koruma Altında Olun

İnternet teknolojisinin sağladığı kolaylığın yanı sıra siber saldırılar gibi tehditler için de bir ekosistem oluşturduğu açıktır. Bu sebeple de kurumların ağ ve güvenlik çözümleri konusunda güçlü ve kararlı stratejiler ile ilerlemeleri gerekmektedir. Gerek kablosuz çözümler gerekse donanımsal destekler güvenliği sağlamakta önemli rol oynamaktadır.

Güvenlik açıkları sebebiyle verilerin çalınması, saldırıya uğraması, kötü amaçlı üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesi gibi tehditler kurumlar için ciddi maddi zararlara sebep olmaktadır. Bununla birlikte çok daha yüksek verim elde edilebilecek olan düzenlemeler de yine çalışmaların performansının artmasında da etkili olmaktadır.

Güçlü, Güvenli ve Özelleştirilmiş Sistemler

Network çözümlerinden ağ mimarı ve tasarım hizmetlerine, güvenlik duvarından uç nokta güvenliği çözümlerine kadar pek çok konuda alanında uzman bir hizmeti Uptek ile alabilirsiniz. Donanımsal ve yazılımsal açıdan çok daha güvenilir ve hızlı bir sistemi işinize özel olarak geliştirilecek çözümlerle elde edebilirsiniz.

Veri kayıplarının engellenmesi, firewall oluşturulması, ağ yapısının analiz edip işin gerekliliklerine özel olarak tasarlanması ve sürekli geliştirilmesi, bilgi güvenliği ve olay yönetimi gibi pek çok farklı gereksinimi tek bir uzman merkez üzerinden karşılayabilirsiniz. Ağ ve güvenlik çözümleri için ihtiyacınız olan hizmeti profesyonelce almak için hemen Uptek ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Bahçeşehir 1.kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Park Evleri No:15/A D:22 Başakşehir / İSTANBUL
+90 212 909 19 37
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.