İş Sürekliliği Danışmanlığı

İş Sürekliliği Danışmanlığı

Kurumların iş sürekliliğini sağlayabilmesi bütün varlıklarına etki edecek bir önem taşımaktadır. Bu sebeple her kurumsal oluşum iş sürekliliği açısından bir plana ihtiyaç duymaktadır. Böyle bir plana sahip olmamak beklenmeyen durumlardan küçük çapta sebepler yüzünden meydana gelebilecek iş kesintilerine kadar her olumsuzlukta başarıyı etkileyecektir.

Uptek, başta bilişim teknolojileri olmak üzere kurumsal iş sürekliliği danışmanlığı için gerekli olan hizmeti eksiksiz olarak sağlayabilir. Bir felaket karşısında kurumunuzun mevcuttaki düzeninin tekrar sürdürülebilir olmasını sağlayacak olan bir plan, strateji ve bunları gerçeğe dönüştürecek olan hizmetleri ile olumsuz senaryolar karşısında bile istikrar göstermenizi sağlar.

Kesintisiz Performans

Olası bir felaket, kriz ya da afet senaryosu karşısında kurumların istikrarlı bir şekilde iş süreçlerini yürütebilmesi her zamankinden daha büyük bir önem taşımaktadır. Beklenmedik durumlar karşısında bir kurumun felaket kurtarma senaryolarını çalışmamış olması iflasa kadar varan kötü sonuçların gerçekleşmesine sebep olmaktadır.

Kurumsal süreklilik, iş sürekliliği, teknolojik süreklilik ve çözümler kapsamında sunulan iş sürekliliği danışmanlığı sayesinde olabilecek en kötü senaryolar karşısında bile felaket gerçekleşmeden önceki istikrarda süreci devam ettirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bugün dünya çapında belirlenmiş olan standartlara dayalı bir iş sürekliliği yönetimi sayesinde her durum karşısında hazır olabilirsiniz.

Doğru Analizlerle Önlem Alın

Her kurumun sektörüne ve yaptığı işe göre farklı gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda temel prensipler belirlenebilecek olsa dahi iş sürekliliği için belirlenecek olan yönetimin bir kurumun ihtiyaçlarına göre şekillendirilmesi gerekmektedir. İşin kapsamı ve gereklilikleri doğrultusunda gerek müşteri gerekse tedarik ve üretim tarafı düşünülerek geniş çapta stratejiler belirlenmelidir.

Müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi ulaştırabilmek, üretim ve tedarik sürecinin kesintisiz işlemesi için gereken hazırlığı yapmak, Covid-19 ile değişen düzene adapte olarak performasınızı korumak mümkündür. İş sürekliliği danışmanlığında profesyonel bir hizmet alıp kurumunuzun, işinizin ve size gerekli olan teknolojinin kesintisiz olarak ilerlemesi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Bahçeşehir 1.kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Park Evleri No:15/A D:22 Başakşehir / İSTANBUL
+90 212 909 19 37
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.