Sanallaştırma Hizmeti

Sanallaştırma Hizmeti

Tüm kurumların veriyi saklamak için bir depolama alanına ihtiyacı bulunmaktadır. Verinin depolanması, saklanması, erişilebilir ve paylaşılabilir olması iş süreçlerinin ilerleyişini de doğrudan etkilemektedir. Performansın yüksek olması, ofis dışında bile erişilebilir olması artık bir zorunluluk halini almıştır.

Uptek, alanındaki uzman tecrübesi ile sanallaştırma hizmetleri ile verilerinizin korunması, ofis ortamındaki masasütü cihazlara erişim için ihtiyacınız olan çözümleri sanallaştırma hizmeti ile profesyonelce verir. Bu sayede iş sürekliliğini korumak, verilerinizin güvenliğini sağlamak için yenilikçi ve ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.

Dönüşüm ile Yenilenin

Fiziki depolama alanlarının yoğunlukla kullanıldığı zamanlar büyük oranda geride kaldı. Artık firmaların hepsi verilerinin depolanması için sunucu sanallaştırma gibi yöntemleri tercih ederek fiziksel olarak değil, yazılımsal olarak veriyi saklanabilir ve erişilebilir bir şekilde konumlandırmaktadır. Daha maliyetsiz olan bu yöntemin çok farklı avantajları da bulunmaktadır.

Verilerinizin tek bir fiziksel sunucu üzerinde yer almasındansa birden çok sanal sucuya bölünebilmesi ve aynı anda çok daha fazla işlem yapılabilmesi yalnızca maliyetten değil zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Masaüstü sanallşatırma sayesinde ise ofis ortamı dışındayken bile ofiste bulunan ve taşınamaz sayılabilecek masaüstü cihazlara erişim sağlanabilir.

Kesintisiz Erişim ile Süreklilik

Sanallaştırma hizmetleri sayesinde verilerinizin daha güvenli, erişilebilir, kolay yedeklenebilir olması avantajları işlerinizin çok daha hızlı bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunmaktadır. Süreklilik kazanarak sağlanacak olan performans yalnızca işlerinizin değil, çalışanlarınızında da gözlemlenebilir somut sonuçlar vermektedir.

Dünya çapında her geçen gün daha fazla tercih edilen sanallaştırma hizmetleri ile siz de verimliliği ve performansı artırabilirsiniz. Verileriniz için güvenilir ve yenilikçi bir çözüm sunan sanallaştırma hizmeti ihtiyacınız için Uptek profesyonelliğinden hemen faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Bahçeşehir 1.kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Park Evleri No:15/A D:22 Başakşehir / İSTANBUL
+90 212 909 19 37
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.